• Jiří Boháček

"Ostravsko" prvním soupeřem Pragy


Netradičním hracím dnem - nedělí - začne nový ročník KB Extraligy v ragby. V prvním kole se utká úřadující mistr ČR RC Praga na svém domácím hřišti s výběrem "Ostravska".

Důvodem, proč neoznačujeme soupeře Pragovky TJ Sokol Mariánské Hory, jak je tomu všude jinde, je skutečnost, že postupivší klub Mariánských Hor (Ostravy) se hráčsky spojil s nedalekým Havířovem, který hraje 1. ligu. V praxi to znamená, že velký počet hráčů obou klubů má pro nadcházející sezónu střídavý start za oba kluby. Společenství již odehrálo společné utkání proti Juvenii Krakow (více na webu Mar. Hor).

Důvodem, proč o tomto sloučení hovoříme, není snaha si stěžovat, ale podtrhnout atraktivnost utkání. Ostravsko je sice nováčkem, ale posíleným o řadu kvalitních borců. Díky tomu můžeme očekávat napínavé utkání a ostrý test pro úřadujícího mistra - Pragovku.

Utkání se hraje od 14:00, poslední prázdninový den (v neděli 31. srpna).

Přijďte zafandit a podpořit svůj klub v nové sezóně!

Událost můžete sledovat roněž na Facebooku.

#extraliga #áčko

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výsledky březnové Komunitní výzvy

Březen utekl jako voda a spolu s ním vyvrcholila i naše Komunitní výzva. Akce, v rámci které si všichni sportovkyně a sportovci Pragy mohli v aplikaci Sportlyzer vést sportovní deník, přičemž každá vl