top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Členské příspěvky za jaro 2021Vážení členové klubu, rok 2020 nám přinesl velká omezení, jak v běžném životě, tak ve sportu. Bohužel, nikdo z nás netuší, zda se budou omezení v budoucnu opakovat a v jaké míře. My ovšem pevně věříme, že se opatření behěm jarní sezóny postupně rozvolní a všichni se budeme moci společně navrátit k organizovanému sportu.


Ačkoli se v současnosti nepořádají žádné sportovní akce a sportovní aktivity klubu jsou značně omezené, klubové náklady, i přes razantní omezení, stále běží. Kromě nákladů na údržbu a správu sportovního areálu a nejnutnější administrativu, se snažíme Pragovku a její kvalitu neustále zlepšovat. Mezi poslední významné investice v tomto směru patří oprava baru a nové oplocení areálu, díky kterým se náš klub stává otevřejnější a pohlednější součástí sousedství a Prahy 9. Tuto a řadu dalších změn by nebylo možné realizovat bez Vaší finanční účasti, která představuje téměř 65% klubových příjmů ať ve formě příspěvků či darů.

Začíná jarní část sezóny 2021 a my bychom Vás touto cestou rádi požádali o Vaši podporu prostřednictvím platby členských příspěvků.


Pevně věříme, že s Vaší podporou jsme schopni i nadále na Pragovce budovat klub s nezaměnitelnou atmosférou a špičkovým ragby!

V případě, že Vaši rodinu současná situace postihla do té míry, že úhrada jarních příspěvků není možná, prosíme, kontaktujte sekretariát klubu - Eriku Linduškovou ( 603 787 007/ rugbypraga@gmail.com).

Děkujeme za Vaši neutuchající podporu!


Jménem výkonného výboru RC Praga,

Luděk Kudláček

Kommentare


bottom of page