top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Členská schůze - jak se připojit?V jednom z minulých příspěvků jsme informovali o přesunutí Členské schůze pro rok 2020 do virtuálního prostoru. Schůze se bude konat již tuto středu od 18.00. Jak se připojit?


Pokud patříte mezi členy klubu - jste přihlášeni v klubu a platíte členské příspěvky - odkaz na schůzi byste již měli mít ve své emailové schránce. Pokud email zaslaný dnes okolo desáté hodiny ranní z adresy "rugbypraga@gmail.com" nemůžete najít, zkuste se podívat do složky se spamem / hromadnou komunikací. Pokud se email nenachází ani tam, obraťte se prosím na zmiňovanou adresu (rugbypraga@gmail.com). Stejně postupujte i v případě, že mezi členy klubu nepatříte, ale schůze byste se rád/a zúčastnil/a - toto může být případ některých rodičů, novinářů a fanoušků. V případě žádostí "nečlenů" prosíme o uvedení důvodu Vašeho zájmu o účast.


Email s odkazem na schůzi obsahuje i návod jak se připojit a orientovat v aplikaci Microsoft Teams, která bude využita pro schůzi. Pokud byste měli technické dotazy, které nejsou v manuálu pokryty, prosím pište na bohacekjiri@seznam.cz.


Comments


bottom of page